Dwie kolizje w jednej miejscowości

W piątkowy wieczór na DK7 na wysokości miejscowości Palmiry w gminie Czosnów doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W pierwszym zdarzeniu śmiertelnie potrącony został łoś. W drugim zdarzeniu doszło do kolizji dwóch obcokrajowców. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

O godzinie 18:31 18-latek z Warszawy, kierujący BMW jadąc DK7 w kierunku Gdańska, uderzył w łosia przebywającego na jezdni. W wyniku zderzenia zwierzę padło. Kierujący nie odniósł obrażeń.

O godzinie 20:22 podczas zabierania truchła łosia przez służby drogowe, na pasie w kierunku Warszawy doszło do zderzenia dwóch pojazdów marki Mazda i Skoda. W tym przypadku kierujący Mazdą 38-letni obywatel Gruzji podczas zmiany pasa ruchu, doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą Skodą za kierownicą której siedział 27-letni obywatel Azerbejdżanu. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.