Dwoje poszukiwanych w rękach dzielnicowych

Na terenie powiatu nowodworskiego policjanci ujawnili dwoje poszukiwanych. 37- latka na 179 dni trafiła do aresztu, a 39- latek uwolnił się od kary pozbawienia wolności uiszczając zastępczą karę w postaci grzywny.

9 stycznia 2023 r., dzielnicowy z Komisariatu Policji w Nasielsku, podczas obchodu rejonu służbowego, zrealizował nakaz doprowadzenia. W Nowych Pieścirogach zatrzymał 37- latkę, która zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego w Pułtusku, do odbycia miała karę pozbawienia wolności. Kobieta trafiła do aresztu, gdzie spędzi najbliższych 179 dni, za popełnione wcześniej przestępstwo kradzieży.

Tego samego dnia dzielnicowy z Pomiechówka ujawnił poszukiwanego dwoma nakazami doprowadzenia mieszkańca Warszawy. Policjant ustalił, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Sąd Rejonowy w Białymstoku, za popełnione wcześniej wykroczenia. 39- latek nie opłacił w teminie nałożonych na niego grzywien, które sądy zamieniły na kary pozbawienia wolności. Mężczyzna uwolnił się od aresztowania, wpłacając zaległe należności. Po wykonaniu czynności został zwolniony.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.