Dzielnicowi spotkali się z uczestnikami obozu harcerskiego

Policjanci z czosnowskiego komisariatu przeprowadzili zajęcia z dziećmi i młodzieżą, przebywającymi na obozie harcerskim w Puszczy Kampinoskiej. Mundurowi przekazali uczestnikom zasady bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji oraz poinformowali jak zachować się w sytuacji zagrożenia.

asp. Kamil Maciejko i asp. Zbigniew Trąbiński z Komisariatu Policji w Czosnowie udali się do miejscowości Stara Dąbrowa w gminie Leoncin. Dzielnicowi spotkali się tam z uczestnikami obozu harcerskiego. W spotkaniu wzięło udział 15 uczniów, korzystających z letniego wypoczynku na terenie Puszczy Kampinoskiej.

Funkcjonariusze podczas prelekcji poruszyli z uczestnikami obozu tematykę bezpieczeństwa podczas sezonu wakacyjnego. Przekazali podstawowe zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz podczas spędzania czasu wolnego w okresie letnim. Młodzież wykazała się dużą wiedzą oraz zaangażowaniem podczas spotkania z mundurowymi.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.