Na widok dzielnicowego cofnął się do klatki

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 19- latkowi, u którego policjanci ujawnili w tym tygodniu środki odurzające. Nowodworzanin chcąc uniknąć spotkania z funkcjonariuszami próbował uciec na klatkę schodową bloku. Mundurowi zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli marihuanę.

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, podczas obchodu rejonu Centrum Miasta, zauważył przed jednym z bloków młodego mężczyznę. Ten, na widok umundurowanego funkcjonariusza, stał się bardzo niespokojny. Zatrzymał się nagle przed drzwiami klatki schodowej z której akurat wyszedł i szybko próbował wejść z powrotem do środka. Nie uszło to jednak uwadze policjanta, który wkrótce ustalił, co było powodem tak nerwowego zachowania się 19- latka.

Dzielnicowy podczas legitymowania młodego mieszkańca Modlina Twierdzy ujawnił, że w kieszeni spodni posiada on pudełko, a w nim torebkę foliową z zapięciem strunowym, w której znajdował się susz roślinny.

Po badaniu narkotesterem okazało się, że zabezpieczona substancja to marihuana. Mężczyzna trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych w nowodworskiej komendzie policji. Zgodnie z art. 62 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.