Egipskie ciemności w Modlinie Twierdzy!

Prawie od dwóch miesięcy, mieszkańcy osiedla Modlin Twierdza a szczególnie przy ul.29 Listopada, Poniatowskiego, Mickiewicza i szeregu innych ulic, narażeni są na szereg niebezpieczeństw ze względu na zbyt wczesne wyłączanie oświetlenia ulicznego w godzinach rannych.

Jest to ogromne utrudnienie szczególnie w czasie nastających obecnie długich nocy. Brak oświetlenia wpływa bardzo niekorzystnie na bezpieczeństwo, sprzyja rozwojowi przestępczości oraz ma ujemny wpływ na dobry wizerunek o włodarzach miasta, odpowiadających za bezpieczeństwo mieszkańców.

Mieszkańcy poruszający się w egipskich ciemnościach udając się po poranne zakupy czy też odprowadzając dzieci do przedszkola, szkoły podstawowej czy też na wizytowy przystanek autobusowy przy aptece, potykają się o leżące butelki czy też inne nieczystości. Dlatego też nie widząc innej możliwości jak tylko poprzez prasę, zwracam się do nowo wybranych radnych aby zaczęli realizować przedwyborcze obietnice tak obficie składane mieszkańcom osiedla.

Zwracam się do Pana Burmistrza aby wraz z Przewodniczącym Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego odbył obecnie, podobną jak przed wyborami krucjatę po terenie Modlina Twierdzy w godz. 6.00 – 8.00 i 15.00 – 17.00 i porozmawiał z mieszkańcami na poruszony temat. Ze względu na istniejące ciemności, oznak wstydu nie będzie widać. Zapraszam w imieniu mieszkańców o osobiste sprawdzenie przedstawionego stanu.

Na szczęście idzie wiosna, dzień się wydłuża i problem sam zginie. Czyli jacy radni taka rada jaka rada takie miasto. Najwyższy czas na zmianę.

Oleksiak Włodzimierz

Ps. Wystarczy tylko przestawić wyłącznik czasowy, ale kto o tym myśli po wyborach. Wygraliśmy i już nas wyborcy nie interesują. Taka jest dewiza WND – ugrupowania sprawującego władzę w naszym mieście.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.