Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Goławice Pierwsze: Pożar altany letniskowej

W niedzielę (3.01) chwilę przed godziną 19 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze altany letniskowej w Goławicach Pierwszych gm. Pomiechówek. Do akcji gaśniczej wysłano zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, WSP i OSP Pomiechówek.

Pierwsi na miejscu byli wojskowi strażacy z Pomiechówka. Po przybyciu zastano cały dom letniskowy w ogniu. Natychmiast rozwinięto linie gaśniczą  i podano prąd wody w natarciu. Po dojechaniu zastępu z Państwowej Straży Pożarnej, ustalono że w środku znajduje się butla z gazem. Właścicieli poinformowali również o bezdomnym, który mógł przebywać w środku.

Ze wsparciem wodnym przysłano zastęp z OSP Goławice Pierwsze. Ekipa pogotowia energetycznego odłączyła dopływ prądu.

Aktualizacja 20:45
Akcja gaśnicza została zakończona. Obiekt został sprawdzony przez kamerę termowizyjną.  Zastępy zostały odesłane do koszar.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
538M82 – WSP Pomiechówek
539M42 – OSP Pomiechówek
537M45 – OSP Goławice Pierwsze

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.