Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Gruzin poszukiwany czerwoną notą Interpolu za zabójstwo zatrzymany na nowodworskim lotnisku

Po przylocie samolotu z Hiszpanii funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej Warszawa-Modlin zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez władze Gruzji czerwoną notą Interpolu za napaść, porwanie, maltretowanie i zabójstwo. Ponadto w paszporcie cudzoziemca ujawniono sfałszowane odbitki stempli węgierskiej oraz łotewskiej kontroli granicznej.

Do zatrzymania 34-letniego obywatela Gruzji doszło we wtorek w godzinach wieczornych na terenie portu lotniczego Warszawa Modlin po wylądowaniu samolotu z Palma de Mallorca. Mężczyzna poszukiwany był czerwoną notą Interpolu przez gruzińskie organy ścigania w celu aresztowania za napaść, porwanie, maltretowanie oraz zabójstwo, za co mężczyźnie grozi 17 lat pozbawienia wolności. Ponadto, podczas legitymowania funkcjonariusze Straży Granicznej ujawnili w paszporcie Gruzina dwie sfałszowane odbitki stempli węgierskiej i łotewskiej kontroli granicznej.

Dzisiaj 34-latek pod nadzorem funkcjonariuszy z PSG Warszawa-Modlin zostanie przewieziony do Prokuratury Okręgowej w Warszawie w celu przeprowadzenia dalszych czynności w sprawie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.