Łamał przepisy na zakroczymskim rynku. Został ukarany mandatami

W poniedziałek 25 września na rynek w Zakroczymiu wjechał kierujący samochodem osobowym. Kierowca pod okiem kamer złamał dwa zakazy nie przestrzegając znaków drogowych. Nagranie z monitoringu trafiło do zakroczymskich policjantów, którzy ustalili kierującego i wezwali go na posterunek.

26 września kierujący w zakroczymskim posterunku usłyszał zarzut o popełnieniu wykroczeń w związku ze złamaniem zakazów określonych znakami B2 i B36. Kierujący przyznał się do popełnionych wykroczeń i przyjął mandaty karne.

Mężczyzna swoje poczyniania umieścił na jednym z portali społecznościowych atakując burmistrza Zakroczymia słowami: „Tyle mnie obchodzą pańskie zakazy panie Ciecierski. NIE DLA ZAKAZU PARKOWANIA NA RYNKU W ZAKROCZYMIU.”

Monitoring w Zakroczymiu pracuje 24 godziny na dobę. Na terenie miasta rozlokowanych jest 16 kamer. Teren rynku monitorują 3 kamery. Wszystkie przejawy łamania prawa są zgłaszane policji.

MK

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.