Henrysin: Dachowanie na Siódemce

W czwartek (28.02) o godzinie 4:38 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Henrysin gm. Zakroczym na 323 kilometrze DK7. Na miejsce natychmiast ruszyły służby ratunkowe.

Na miejscu pojawili się strażacy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Trębki Nowe i OSP Zakroczym. W czasie przybycia pierwszych podmiotów ratowniczych, na miejscu był już zespół Ratownictwa Medycznego, który zajmował się poszkodowanym mężczyzną. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora w pojeździe oraz oświetleniu terenu akcji. Pojazd znajdował się na drodze serwisowej i powodował utrudnień na drodze krajowej – informuje bryg. Tomasz Wołoszyn z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Kierujący Oplem, jadąc w kierunku Warszawy na 323 kilometrze krajowej siódemki, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. 58-letni mieszkaniec Elbląga został przebadany alkomatem, którego wynik był negatywny. W związku z obrażeniami głowy, przewieziony został do szpitala na badania – informuje podkom. Szymon Koźniewski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Foto: OSP Trębki Nowe

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.