Nowy Dwór Maz: Okradli Schronisko dla Psów

Policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą czynności dotyczące kradzieży mienia w nowodworskim schronisku dla zwierząt. Poniżej publikujemy wizerunki podejrzanych o to przestępstwo. Każdy kto posiada informacje, które pomogą w ujęciu mężczyzn proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po 3.00, na terenie nowodworskiego schroniska dla zwierząt przy ul. Leśnej. Łupem sprawców padła gotówka, laptop oraz telefon komórkowy. Pokrzywdzeni oszacowali straty na ok. 8000 zł.

Każdy kto posiada informacje, które pomogą w ujęciu mężczyzn, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo – śledczego bądź dyżurnym nowodworskiej komendy. Informacje można przekazać pod nr. tel.: 22 775 22 01-04, 22 60 44 247. 22 775 33 05. Zapewniamy pełną anonimowość.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.