Jeden wieczór, dwa potrącenia pieszych

W środę (4.01) wieczorem na terenie Pomiechówka i Nowego Dworu Mazowieckiego doszło do potrąceń pieszych. W obu przypadkach niechronieni uczestnicy ruchu drogowego przechodzili prawidłowo przez jezdnię. Ranni odwiezieni zostali do szpitala.

W środę (4.01) chwilę po godzinie 18 w Pomiechówka przy ulicy Modlińskiej, doszło do potrącenia pieszego, przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych. 26-letni kierowca, mieszkaniec gminy Serock, nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił 21-letniego mieszkańca Pomiechówka. Ranny młody mężczyzna z urazem barku odwieziony został do szpitala w Płońsku.

Godzinę później w Nowym Dworze Mazowieckim na ulicy Wojska Polskiego, kierujący samochodem osobowym 34-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa 53-letniej mieszkance Nowego Dworu Mazowieckiego, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Kobieta z urazem czaszkowo – mózgowym odwieziona została do szpitala w Warszawie.

Trwa wyjaśnianie okoliczności obu zdarzeń.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.