Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Jesionka: Ćwiczenia „Radar”

Wczoraj na terenie 140 Kompanii Radiotechnicznej w Jesionce gm. Czosnów, odbyły się ćwiczenia związane z zaistnieniem sytuacji kryzysowych. W działaniach wzięły udział służby mundurowe zlokalizowane na terenie powiatu nowodworskiego. Szereg przedstawionych epizodów realizowany był przy współpracy 2. Mazowieckiego Pułku Saperów, Odziałem Straży Granicznej Warszawa-Modlin oraz nowodworskiej Państwowej Straży Pożarnej. W ćwiczenia włączyli się również policjanci z naszej komendy oraz komisariatu w Czosnowie. Działania obserwowali przedstawiciele nowodworskiego samorządu, wyżsi przełożeni poszczególnych służb oraz zaproszeni goście.

Wczorajsze ćwiczenia, które odbyły się na terenie jednostki wojskowej w Jesionce gm. Czosnów, miały na celu przede wszystkim sprawdzenie współdziałania służb w przypadku zaistnienia sytuacji kryzysowych, czy nawet wojny. W kilku zainscenizowanych epizodach zostały pokazane działania policji, wojska, straży granicznej oraz straży pożarnej. Ćwiczenia były również okazją do zaprezentowania nowoczesnego sprzętu, którym dysponują poszczególne formacje.

Całość przedsięwzięcia obserwowali przedstawiciele samorządu nowodworskiego, wyżsi przełożeni poszczególnych służb oraz zaproszeni goście. Wczorajsze ćwiczenia były bez wątpienia nieodzownym sprawdzianem, który pokazał profesjonalne przygotowania poszczególnych formacji, w razie zaistnienia sytuacji kryzysowych. Poniżej przedstawiamy fotorelację z działań.

KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.