Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: 25 lat samorządu terytorialnego

W sobotę (20.06) Nowy Dwór Mazowiecki obchodził rocznicę 25 lat samorządności. W programie uroczystości znalazła się uroczysta Msza święta w kościele św. Michała Archanioła oraz przemarsz w asyście orkiestry dętej do sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 1, gdzie odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta.

Msza święta

W kościele św. Michała Archanioła została odprawiona uroczysta Msza święta. W liturgii udział wzięli min. poseł Jadwiga Zakrzewska, senator Anna Aksamit, starosta nowodworski, przewodniczący Rady Miejskiej, burmistrz i zaproszeni goście oraz poczty sztandarowe Straży Miejskiej, Polskiego Związku Wędkarskiego i nowodworskich szkół.

Uroczysta Sesja Rady Miejskiej

Po otwarciu uroczystej Sesji Rady Miejskiej przez przewodniczącego Krzysztofa Bisialskiego wręczono tytuły Honorowy Obywatel Nowego Dworu Mazowieckiego dla Romana Kaczorowskiego oraz pośmiertnie Władysława Nawaduńskiego.

Tytułem Zasłużona dla miasta została uhonorowana Maria Moźdżyńska.

Z okazji 25 rocznicy samorządu terytorialnego, burmistrz wraz z radnymi wręczył pamiątkowe dyplomy dla osób które wspierają zmiany jakie zachodzą w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.