Kajetan P. zatrzymany na Malcie

Kajetan P. został zatrzymany w jednym z hoteli na Malcie. Informację potwierdziła policja i prokuratura. – Był ostrożny. Unikał korzystania z dobrodziejstw technologii, ale policjanci dotarli do niego właśnie dzięki śladom telekomunikacyjnym – powiedział rzecznik warszawskiej prokuratury Przemysław Nowak.

Podczas przemieszczania się po Europie P. pozostawiał pewne ślady telekomunikacyjne, które były na bieżąco sprawdzane przez funkcjonariuszy. Policja podążała tymi śladami. W ten sposób dotarliśmy na Maltę – mówił Nowak.

Do zatrzymania doszło chwilę przed godziną 15. Policjanci z zespołu poszukiwań celowych komendy wojewódzkiej w Poznaniu i z Centralnego Biura Śledczego, weszli do jednego z hoteli na Malcie gdzie zatrzymano poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania Kajetana P.

27-letni mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo młodej kobiety na początku lutego. W jednym z mieszkań przy ul. Potockiej w Warszawie, wezwani do pożaru strażacy znaleźli w nadpalonym worku ciało pozbawione głowy. Tę odnaleziono później w plecaku, w tym samym mieszkaniu.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.