Kiedy byłem u władzy… Odpowiedź na Okiem Oleksiaka

Czytam z uwagą publikacje byłego radnego naszego miasta, pana Włodzimierza Oleksiaka. I postanowiłem ustosunkować się do tych wynurzeń. Jestem mieszkańcem osiedla Modlin Twierdza już 38 lat. To może nie dużo ale trochę już widziałem, słyszałem i doświadczyłem. Z niektórymi zjawiskami które porusza pan Włodzimierz Oleksiak się zgadzam ale od większości artykułów wieje nihilizmem, pesymizmem i destrukcją oraz wszystkiego co tylko ma związek z burmistrzem oraz demokratycznie wybraną władzą samorządową.

A szczególnie mnie dziwi wprost chorobliwa awersja do stowarzyszenia WND. Przecież to właśnie w tym okresie kiedy był pan członkiem WND został pan radnym miasta. Jeżeli się mylę proszę mnie wyprowadzić z błędu. Był pan przecież Przewodniczącym Miejskiej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego. Czy wtedy ulice naszego osiedla były bardziej oświetlone i odśnieżone niż tej zimy? Dlaczego w swoich artykułach nie zaprezentuje pan tego co burmistrz i rada miasta zrobiła dobrze? Nie ma takich przykładów? Że miasto się intensywnie rozwija, jest wyróżniane na różnych szczeblach ogólnopolskich, że mamy europejskie lotnisko, nowoczesne centrum handlowe, że mamy znakomicie wyposażone placówki oświatowe. Węzły komunikacje też nie przypominają „peerelu” nagminnie przez pana przywoływanego.

Chciałbym w pana artykułach przeczytać coś konstruktywnego, zobaczyć jakąś zdrową wizję na przyszłość może już nie moją, ale moich dzieci i wnuków. Moim zdaniem taka jest właśnie od dłuższego czasu /referendum w sprawie odwołania burmistrza/ postawa naszej opozycji. A może przed zbliżającymi wyborami chcemy zaistnieć choćby medialnie? Dlatego wolałbym żeby pan Oleksiak działał dalej na ogródkach działkowych bo robi to znakomicie i ze znakomitym skutkiem i pożytkiem dla działkowiczów.

P.S. Zdjęcie orszaku w artykule o uroczystościach religijnych Trzech Króli jest sprzed trzech lat.

Sławomir Krzeczkowski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.