Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kierował mimo 4 sądowych zakazów

8 października 2023 r. policjanci prewencji z pomiechowskiego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który wsiadł za kierownicę samochodu mimo 4 sądowych zakazów prowadzenia pojazdów. Teraz kierujący za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielny wieczór po godz. 21:00 na ul. Warszawskiej w Pomiechówku, policjanci z miejscowego komisariatu zatrzymali 26-letniego kierowcę audi. Podczas kontroli drogowej okazało się, że mieszkaniec powiatu płockiego w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę.

Sprawdzenie w systemie wykazało, że mężczyzna posiada aż 4 aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych, wydane przez Sąd Rejonowy w Płocku, z których ostatni obowiązuje aż do 2027 roku.

Zgodnie z kodeksem karnym, za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.