Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kolejne decyzje po pobiciu ucznia w Szkole Podstawowej w Zakroczymiu

W poniedziałek (18.03) w Szkole Podstawowej w Zakroczymiu odbyło się spotkanie burmistrza Artura Ciecierskiego z rodzicami uczniów. Jest to pokłosie opisywanej przez nas sprawy pobicia ucznia na terenie należącym do szkoły.

Na spotkaniu omówiono krok po kroku przebieg zdarzenia jak i działania pracowników szkoły. Burmistrz poinformował, że zawnioskował do szkoły o złożenie wniosku do Rzecznika Dyscypliny dla Nauczycieli o ukaranie nauczycielki, która jak wynika z zabezpieczonego materiału z monitoringu, nie udzieliła pomocy pobitemu chłopcu. Nauczycielka pełniąca obowiązki dyrektora szkoły wniosek taki złożyła.

W poniedziałek również do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynął również wniosek burmistrza o jak najszybsze umieszczenie uczniów, którzy poblili dziecko, w ośrodku zamkniętym.

Wszyscy na spotkaniu przyznali, że teraz zadaniem będzie odbudowa dobrego wizerunku szkoły jak bezpiecznego miejsca do nauki.

Brutalne pobicie na szkolnym boisku

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zakroczymiu zawieszona!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.