Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy prezes zarządu Ecowipes

Grupa Ecowipes, najbardziej innowacyjny i zaawansowany technologicznie producent biodegradowalnych chusteczek nawilżanych w Europie, ogłasza powołanie Irka Sudnika na stanowisko Prezesa Zarządu. Ta nominacja następuje po starannym, lecz płynnym procesie selekcji, sygnalizując przełomowy moment w historii firmy oraz pokazuje jej zaangażowanie w promowanie strategicznych inicjatyw, które pozycjonują to przedsiębiorstwo jako rynkowego lidera.

„Jestem przekonany, że przyjęcie Irka Sudnika do Grupy to bardzo dobra decyzja. Jego umiejętności przywódcze i strategiczne podejście, będą kluczowe w poprowadzeniu firmy w kolejnej fazie rozwoju. Podtrzymujemy naszą ewolucyjną strategię w sytuacji dynamicznych zmian rynkowych i zwiększającej się konkurencji, natomiast Irek Sudnik jest gotowy, by poprowadzić zespół Ecowipes ku nowym szczytom,” powiedział Przemysław Krych, Przewodniczący Rady Nadzorczej Ecowipes.

Połączenie udanej kariery w firmach FMCG, takich jak Kimberly Clark czy Dr Irena Eris, oraz potwierdzonych sukcesów wprowadzania nowatorskich rozwiązań w organizacjach powoduje, że Irek Sudnik oraz jego wizjonerski styl zarządzania doskonale łączy się z przyszłościowym podejściem firmy i jej zobowiązaniem dążenia do doskonałości.

„To dla mnie zaszczyt móc dołączyć do Grupy w tym przełomowym dla firmy momencie. Bazując na solidnym fundamencie zbudowanym w ciągu poprzednich lat zamierzamy kontynuować rozwój innowacji w naszych kategoriach rynkowych oraz realizować strategiczne inicjatywy, które będą wzmacniać pozycję Grupę jako lidera na rynku” – komentuje Irek Sudnik.

Ecowipes posiada trzy nowoczesne zakłady produkcyjne – główny zlokalizowany w Nowym Dworze Mazowieckim w Polsce, drugi, specjalizujący się w produkcji biodegradowalnej włókniny w Nowym Modlinie, oraz trzeci – z zaawansowanym parkiem maszynowym – w pobliżu Miluzy we Francji.

Ecowipes specjalizuje się w produkcji ekologicznych produktów higienicznych i kosmetycznych (chusteczki, płatki, patyczki higieniczne) oraz produkcji marek własnych dla wiodących sieci detalicznych, takich jak Lidl, Biedronka i Auchan, co gwarantuje dostępność produktów firmy w wielu europejskich sklepach. Cechami Ecowipes, wyróżniającymi ją od innych podmiotów, są innowacyjne i przyjazne dla środowiska technologie, takie jak szeroki portfel biodegradowalnych rozwiązań. Aby zmniejszyć swój ślad węglowy, firma polega na nisko przetworzonych surowcach i lokalnych dostawcach.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.