Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zwłoki mężczyzny ujawnione w rzece Wiśle

W niedzielę (17.03) służby ratunkowe zostały powiadomione o zwłokach dryfujących na rzece Wiśle, około 5 kilometrów w dół rzeki od mostu im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Na miejsce zadysponowano zastępy Straży Pożarnej, Policję oraz Ratownictwo Medyczne. O zdarzeniu powiadomiony został prokurator dyżurny.

Służby zgłoszenie otrzymały o godzinie po godzinie 19. Po przybyciu na miejsce ujawniono zwłoki NN mężczyzny. Ciało zostało przetransportowane do brzegu, gdzie ratownicy wodni z OSP Ratownictwo Wodne, przenieśli ciało na brzeg. Czynności na brzegu wykonał technik kryminalistyczny wraz z grupą śledczo dochodzeniową pod nadzorem prokuratora.

Ciało zostało skierowane do dalszych czynności w tym sekcji zwłok.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.