Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Prace serwisowe w największym banku

W niedzielę (17.03) do godziny 12 niedostępne będą serwisy internetowe i aplikacjie największego banku w kraju. PKO Bank Polski poinformował o pracach technicznych.

Nie będzie można korzystać:
– z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes,
– funkcji otwartej bankowości (Open Banking),
– funkcji wielowalutowej dla karty do konta
– płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO”,

W czasie przerwy aplikacja iPKO Biznes mobile będzie niedostępna, a aplikacją IKO będzie można wypłacać pieniądze z bankomatów oraz płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych tylko za pomocą BLIK.

Wszystkie karty będą działać w bankomatach i sklepach stacjonarnych. W ramach ochrony internetowych płatności kartą 3D-Secure 2 dostępna będzie tylko autoryzacja kodem SMS i PIN-em do karty.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.