Kolejny sukces nowodworskiego policjanta

Sierż. sztab. Krzysztof Grzemiński, na co dzień pełniący służbę w Wydziale Ruchu Drogowego, w ten weekend wziął udział w Mistrzostwach Polski w martwym ciągu RAW federacji WPC we Wrocławiu. Policjant podnosząc ciężar o wadze 270 kg zajął indywidualnie III miejsce, a jako reprezentant polskiej Policji, drużynowo I miejsce.

Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim 9 lipca 2022 r. wziął udział w odbywających się we Wrocławiu IV Mistrzostwach Polski w martwym ciągu RAW federacji WPC. Były to również II Mistrzostwa Polski Polski Służb Mundurowych w martwym ciągu RAW.

Sierż. sztab. Krzysztof Grzemiński wystartował w konkurencji martwy ciąg, podnosząc ciężar o wadze 270 kg.

Z tym wynikiem nasz policjant zajął III miejsce w kategorii wagowej do 125 kg, wiekowej submaster. Natomiast jako reprezentant polskiej Policji, drużynowo zajął wspólnie z innymi funkcjonariuszami I miejsce wśród wszystkich służb mundurowych, uczestniczących w zawodach. Mundurowy od ponad 20 lat związany jest ze sportem, a od 7 startuje w zawodach sportowych, zajmując wysokie lokaty. Życzymy mu dalszych sukcesów.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.