Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Komendant Straży Miejskiej w Łomiankach odznaczony Krzyżem Za Zasługi

W dniu 5 marca 2024 roku Prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnych Rzeczypospolitej Polskiej Pan Artur Hołubiczko wręczył zasłużonym Komendantom odznaczenie za zasługi dla ochrony porządku publicznego i bezpieczeństwa osób oraz wieloletnią, wzorową pracę na rzecz społeczności lokalnej.

W tym dniu Krajowa Rada Komendantów Straży Miejskich i Gminnych Rzeczypospolitej Polskiej uhonorowała w sumie 4 Komendantów w tym 3 z Województwa Mazowieckiego – Komendanta Straży Miejskiej w Łomiankach Pana Marcina Węgiełka, Komendantkę Straży Miejskiej w Brwinowie Panią Izabelę Koźbiał oraz Komendanta Straży Miejskiej w Ożarowie Mazowieckim Pana Stanisława Rdesta.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.