Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego 45-latka

8 marca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego na terenie Warszawy zatrzymali poszukiwanego listem gończym oraz nakazem doprowadzenia nowodworzanina. 45- latek do odbycia miał łączną karę 16 miesięcy pozbawienia wolności. Trafił do jednostki penitencjarnej.

W ostatni piątek rano, nowodworscy kryminalni realizując czynności operacyjno- rozpoznawcze udali się na teren Warszawy. Posiadali informacje, że do jednej z instytucji ma zgłosić się tego dnia poszukiwany mężczyzna. Nowodworzanin od dłuższego czasu uchylał się od odpowiedzialności karnej, ukrywając się w stolicy.

Mundurowi prowadzili obserwację. Chwilę przed godz. 8:00 zauważyli mężczyznę, rysopisem przypominającego poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości nowodworzanina. Natymiast podjęli wobec niego czynności, polegające na legitymowaniu, a następnie zatrzymaniu 45- latka. Sąd Okręgowy w Warszawie wydał za mężczyzną list gończy, celem odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności, za przestępstwa narkotykowe. Natomiast Sąd Rejonowy w Ostródzie skazał go na karę 6 miesięcy więzienia.

Poszukiwany trafił najpierw do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, a następnie po wykonaniu czynności do aresztu, gdzie spędzi najbliższych 16 miesięcy.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.