Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Na Osiedlu Młodych królowały kobiety

W piątek (8.03) na nowodworskim Osiedlu Młodych królowały kobiety. Z okazji dnia kobiet, Zarząd Osiedla nr 2 zaprosił panie do budynku Szkoły Podstawowej na wieczorną zabawę z zespołem Caprii.

Na początku spotkania życzenia paniom złożył zarząd osiedla, radni Rady Miejskiej oraz przedstawiciel Straży Miejskiej. Do tańca zaprosił zespół Caprii. W trakcie spotkania kobiety odwiedził burmistrz Jacek Kowalski. Zabawa taneczna trwała do późnych godzin.

Zarząd Osiedla serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom poczęstunku dla kobiet. Szczególne podziękowania kieruje do radnego Marcina Ozdarskiego, który zasponsorował występ zespołu Caprii.

Zapraszamy do obejrzenia wideo i fotorelacji.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.