Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kosewko: Spotkanie z władzami gminy

Spotkanie w Kosewku to kolejne spotkanie władz samorządowych z przedstawicielami poszczególnych sołectw, którego celem jest dialog na tematy ważne dla mieszkańców gminy Pomiechówek.

Do rozmów przy stole zasiedli wójt gminy Dariusz Bielecki, zastępca wójta Mariusz Łempicki, radny Dariusz Radwański, sołtys Wiesław Krawczyk oraz przedstawiciele rady sołeckiej: Tadeusz Dzikowski, Jerzy Antonowicz, Maciej Orzechowski.

Wśród priorytetowych tematów, które omówiono była budowa kanalizacji sanitarnej oraz zagospodarowanie terenu wokół kładki.

Nie mamy monopolu na wiedzę. To mieszkańcy wiedzą najlepiej czego potrzeba im w najbliższym otoczeniu. Radni, sołtysi, rady sołeckie to ich przedstawiciele, dlatego takie spotkania mają zawsze szansę stać się merytoryczną, konstruktywną dyskusją. Zwłaszcza, że rozmawiając o potrzebach i oczekiwaniach, trzeba jednocześnie poruszać się w pewnych realiach, zwłaszcza tych dyktowanych przez programy unijne. Bardzo pozytywnie oceniam wtorkowe spotkanie – podsumował rozmowy wójt gminy.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.