Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kosewo: Pożar zboża na polu

W poniedziałek (03.08) chwilę po godzinie 18 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Nowym Dworze Mazowieckim, wpłynęło zgłoszenie o pożarze zboża w miejscowości Kosewo gm. Pomiechówek.

Na miejsce wysłano zastępy straży pożarnej z Nowego Dworu, Pomiechówka i Wojszczyc. Pierwsi na miejscu byli strażacy z Wojskowej Straży Pożarnej w Pomiechówku, którzy natychmiast rozwinęli linie gaśniczą  i przystąpili do gaszenia. Po chwili na miejsce dojechał  zastęp z JRG Nowy Dwór Mazowiecki. Ponieważ pożar był duży i siły na miejscu akcji były nie wystarczające, kierujący akcją wezwał na miejsce dalsze zastępy z wodą.

W akcji gaśniczej na godzinę 19 udział bierze 6 zastępów straży pożarnej. Działania gaśnicze trwały ponad godzinę.

Udział w akcji:
531-25 – JRG Nowy Dwór Maz
538-82 – WSP Pomiechówek
539-42 – OSP Pomiechówek
539-50 – OSP Zakroczym
537-45 – OSP Goławice Pierwsze
537-55 – OSP Wojszczyce

Aktualizacja 23:40 

Chwilę po godzinie 22 ponownie doszło do pożaru w miejscu wcześniejszej akcji.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.