Kronika Kryminalna 29 kwietnia – 5 maja

Zapraszany do najnowszej Kroniki Kryminalnej za okres od 29 kwietnia do 5 maja, przygotowanej przez Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Bema– nietrzeźwy kierujący

29 kwietnia przed 14.00, policjanci z Zakroczymia wspólnie z funkcjonariuszami SG zatrzymali do kontroli 41-letnią kierującą Lanosem. Kobieta po przebadaniu miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ul. Przemysłowa– nietrzeźwy kierujący
30 kwietnia po 22.00, policjanci WRD zatrzymali do kontroli 41-letniego kierującego ciężarowym Volvo. Mężczyzna po przebadaniu miał blisko promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

NASIELSK
ul. POW– nietrzeźwy kierujący

1 maja przed 11.00, policjanci WRD zatrzymali do kontroli 39-letniego kierującego osobowym Roverem. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Andzin– nietrzeźwy kierujący
1 maja przed 20.00, policjanci z Nasielska zatrzymali do kontroli 44-letniego kierującego Seicento. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Nuna– nietrzeźwy kierujący
3 maja po 11.00, policjanci z Nasielska zatrzymali do kontroli 38-letniego kierującego Hondą Civic. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 2, 5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca posiada również zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i niestosowanie się do wyroków sądu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nuna– nietrzeźwy kierujący
4 maja po 22.00, policjanci z Nasielska zostali wezwani do zdarzenia drogowego. Na miejscu ustalili, że kierowca osobowego Forda podczas manewru cofania najechał na kierującego skuterem i odjechał z miejsca. Funkcjonariusze ustalili kierowcę samochodu. Po przebadaniu alkomatem miał ponad 1, 5 promila alkoholu w organizmie. Od 44-latka została pobrana krew do dalszej analizy. Teraz prawdopodobnie odpowie za jazdę po pijanemu i spowodowanie kolizji. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

CZOSNÓW
Kazuń Nowy– kradzież roweru

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w okresie od 12 kwietnia do 2 maja. br. , z terenu posesji dokonał/li kradzieży roweru Kross. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 2500 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z czosnowskim komisariatem.

LEONCIN
Nowe Grochale– nietrzeźwy kierujący

Z 3 na 4 maja, policjanci z Czosnowa zatrzymali do kontroli 26-letnią kierującą Alfa Romeo. Kobieta po przebadaniu miał blisko 1, 5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

POMIECHÓWEK
ul. Modlińska– nietrzeźwy kierujący

2 maja po 23.00, policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli 44-letniego kierującego Alfa Romeo. Mężczyzna nie był w stanie poddać się badaniu alkomatem. Została mu pobrana krew do analizy. Teraz prawdopodobnie odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ZAKROCZYM
Zaręby – nietrzeźwy kierujący

4 maja przed 19.00, policjanci z Zakroczymia zatrzymali do kontroli 44-letniego kierującego Astrą. Mężczyzna po przebadaniu miał blisko promil alkoholu w organizmie.. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wojszczyce – nietrzeźwy kierujący
4 maja po 19.00, policjanci z Zakroczymia zatrzymali do kontroli 32-letniego kierującego osobowym Fiatem. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

DZIELNICOWI – „POLICJANCI PIERWSZEGO KONTAKTU”
Dzielnicowi z Nasielska, asp. Katarzyna Rokicka oraz asp. Michał Glinka, aktywnie uczestniczyli w pikniku rodzinnym. Impreza została zorganizowana w ramach tzw. Dni Miasta. Była to dobra okazja do zacieśnienia więzi między lokalnym społeczeństwem a przedstawicielami miejscowego komisariatu, którzy na co dzień są „Policjantami pierwszego kontaktu”. Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/86626,Dzielnicowi-quotPolicjanci-pierwszego-kontaktuquot.html

„NIE DAJ SZANSY ZŁODZIEJOWI – OZNAKUJ SWÓJ ROWER”
Policjanci nowodworskiej komendy od 1 kwietnia tego roku, rozpoczną znakowanie rowerów. Akcja została wsparta przez Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego i Radę Miejską, którzy sfinansowali zakup sprzętu i naklejek. Możliwość naniesienia dodatkowego numeru na jednoślad, będzie możliwa po wcześniejszym umówieniu się, w budynku komendy przy ul. Paderewskiego 3. Szczegóły podajemy poniżej. „Nie daj szansy złodziejowi – oznakuj swój rower”. Zapraszamy!

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.