Policyjne podsumowanie majówki

Okres majowego wypoczynku już za nami. Był to czas pracowity dla nowodworskich mundurowych. W ciągu 6 dni kilkudziesięciu funkcjonariuszy dbało o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu. Policjanci zostali wezwani do 16 kolizji, ujawnili 9 kierowców pojazdami mechanicznymi znajdujących się pod wpływem alkoholu.

Stróże prawa strzegli bezpieczeństwa na drogach oraz dbali o przestrzeganie zasad ładu i porządku publicznego. Kontrolowali, czy kierowcy jeżdżą zgodnie z przepisami. Sprawdzali między innymi, czy kierujący stosowali się do ograniczeń prędkości, czy podróżujący mieli zapięte pasy bezpieczeństwa, a także czy dzieci były przewożone w fotelikach. Zwracali również uwagę na stan techniczny pojazdów i przestrzeganie przez kierowców przepisów ruchu drogowego oraz sprawdzali stan trzeźwości kierujących.

W ciągu 6 dni mundurowi ujawnili 9 kierowców pojazdami mechanicznymi znajdujących się pod wpływem alkoholu. Od początku długiego weekendu na drogach powiatu doszło do 16 kolizji. Dwóch kierowców straciło prawo jazdy za tzw. +50.

KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.