Kronika Kryminalna 6-12 listopada

Publikujemy najnowszą kronikę kryminalną za okres od 6 do 12 listopada. Materiał przygotowany przez Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Malewicza– kradzież plecaka

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y 8 listopada, z otwartej kabiny samochodu ciężarowego dokonał/li kradzieży plecaka z zawartością dokumentów i gotówki. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 600 zł. Aktualnie postępowanie w tej sprawie prowadzone jest w nowodworskiej komendzie. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

NASIELSK
Mazewo Dworskie– kradzież kosiarki

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y w okresie od 7 do 8 listopada dokonał/li kradzieży kosiarki spalinowej z niezamkniętego garażu. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 800 zł. Aktualnie postępowanie w tej sprawie prowadzone jest w nasielskim komisariacie. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

ul. Warszawska– wypadek drogowy
10 listopada po 19.00 na ul. Warszawskiej doszło do potrącenia dwóch pieszych. Według wstępnych ustaleń policjantów 57-letni kierujący Toyotą jadąc od miejscowości Pniewo najechał na dwóch mężczyzn, którzy przechodzili oznakowanym przejściem dla pieszych. Mężczyźni w wieku 57 i 30 lat z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący samochodem był trzeźwy. Aktualnie w tej sprawie prowadzone jest postępowanie w celu wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

LEONCIN
Cisowe– kradzież ogrodzenia

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y w okresie od 3 do 11 listopada dokonał/li kradzieży 4 przęseł betonowego ogrodzenia. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 2200 zł. Aktualnie postępowanie w tej sprawie prowadzone jest w czosnowskim komisariacie. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

POMIECHÓWEK
ul. Ogrodnicza– nietrzeźwy kierujący

9 listopada po 12.00 policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli kierowcę Seata. Po przebadaniu 46-letni mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ZAKROCZYM
Jaworowo Trębki Stare– nietrzeźwy kierujący

11 listopada po północy policjanci z Zakroczymia zatrzymali do kontroli kierowcę Passata. Po przebadaniu 27-letni mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

DZIELNICOWI Z ZAKROCZYMIA NA SPOTKANIU Z DZIEĆMI
Dzielnicowi z zakroczymskiego posterunku odwiedzili dzieci w świetlicy szkolnej. Asp. szt. Dariusz Radwański i mł. asp. Łukasz Płuciennik opowiadali o swojej pracy i uczyli dzieci bezpiecznego poruszania się po drodze. Całe zajęcia przebiegały w formie zabawy.
więcej tutaj

ŚMIERTELNY WYPADEK. POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW I APELUJEMY O OSTROŻNOŚĆ!
Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło 8 listopada po 21.00 na drodze krajowej nr 7 w Łomnie Las. Na przejściu dla pieszych został potrącony 40-letni mężczyzna. Niestety prawdopodobnie w wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł. Apelujemy do wszystkich kierowców i pozostałych użytkowników dróg o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować!
więcej tutaj

Podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.