Kronika Kryminalna od 7 do 13 stycznia

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Kryminalną za okres od 7 do 13 stycznia. Materiał przygotowany został przez Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. 

NASIELSK
Borkowo – włamanie do pomieszczenia gospodarczego

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w okresie od 5 do 9 stycznia, dokonał/li kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego, skąd zabrał/li dwie trampoliny oraz narzędzia ogrodnicze. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 850 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nasielskim komisariatem.

CZOSNÓW
Janówek – włamanie do pomieszczenia gospodarczego

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w okresie od 7 do 11 stycznia, dokonał/li kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego, skąd zabrał/li silnik elektryczny. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 200 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z czosnowskim komisariatem.

NIEDŁUGO ZIMOWE FERIE – BĘDĄ KONTROLE AUTOKARÓW
Ferie zimowe w województwie mazowieckim będą trwały od 28 stycznia do 10 lutego. Wraz z początkiem zimowej przerwy od szkoły, rozpoczną się wyjazdy dzieci na wypoczynek. Aby mieć pewność, że nasze dziecko pojedzie w trasę sprawnym autokarem i z trzeźwym kierowcą, możemy o pomoc poprosić nowodworskich policjantów. Funkcjonariusze sprawdzą pojazd i kierującego. Co najmniej tydzień przed wyjazdem należy skontaktować się z Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego, podkom. Sebastianem Podgórskim – tel. 22 60-44-237, bądź z dyżurnym komendy – tel. 22 775-22-01 do 04.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/83955,Niedlugo-zimowe-ferie-beda-kontrole-autokarow.html

POLICJANTKA NA SPOTKANIU W PRZEDSZKOLU
Policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną odwiedziła wczoraj przedszkolaków w Starych Pieścirogach. Dzieciaki mogły posłuchać i zobaczyć z bliska jak wygląda praca policjanta. Nie brakowało emocji, kiedy „maluchy” własnymi rękami dotykał wyposażenia funkcjonariuszy.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/84055,Policjantka-na-spotkaniu-w-przedszkolu.html

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.