Krubin: Hondą wjechał w ogrodzenie

W piątek (20.04) o godzinie 5:34 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o samochodzie osobowym, który wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. W pojedzie miała być osoba poszkodowana. Mimo, że do zdarzenia doszło w powiecie legionowskim to w ramach porozumienia o obszarze chronionym, na miejsce ruszyły natychmiast służby ratunkowe również z Nowego Dworu Mazowieckiego.

Strażacy po przybyciu w rejon zdarzenia, zastali samochód osobowy marki Honda Civic, stojący na wjeździe do posesji po uderzeniu w ogrodzenie. Kierujący pojazd opuścił o własnych siłach. Na szczęście w wyniku zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Rozciętym łukiem brwiowym zajęli się w pierwszej kolejności strażacy a następnie medycy z zespołu Ratownictwa Medycznego, którzy 24-letniego kierującego odwieźli do szpitala na badania.

Strażacy odłączyli akumulator w pojeździe oraz zakręcili zawór w butli LPG. Na kierującego Hondą nałożono mandat karny kredytowany za spowodowanie kolizji.

Udział w akcji:
471M21 – JRG Legionowo
477M62 – OSP Krubin
531M21 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
W02-81 – ZRM Nowy Dwór Mazowiecki
ZZ803 – WRD KPP Legionowo

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.