WyMODELuj swoje marzenia

Marzyć może każdy. Każdy może również te marzenia spełniać. Marzyciele z powiatu nowodworskiego mogą zrobić to razem z firmą Model Opakowania Sp. z o.o. Spółka już od kilku lat wspiera młodych ludzi w rozwijaniu ich pasji i talentów. Pasjonaci z powiatu nowodworskiego właśnie dostają na to kolejną szansę.

Rusza trzecia edycja konkursu WyMODELuj Swoje Marzenia, dzięki któremu możemy pomóc młodym fotografom robić zdjęcia nowym aparatem, piosenkarzom nagrać płytę, miłośnikom koni zakupić sprzęt jeździecki, plastykom stworzyć wystawę własnych prac. A Tobie w czym możemy pomóc? Co pozwoli Ci rozwinąć Twój talent? Masz swój sposób na życie z pasją? Jeśli tak, przyjdź do nas i opowiedz nam o tym. Najpierw wypełnij formularz na stronie www.formularze.ffl.org.pl/17. Opisz w nim w czym jesteś dobry i co chcesz zrobić, żeby być w tym jeszcze lepszym. Jeśli będziesz wystarczająco przekonujący, zaprosimy Cię na spotkanie – dostaniesz szansę, żeby udowodnić nam, że to właśnie Tobie mamy pomóc. Przekonanie Komisji Konkursowej zagwarantuje Ci spełnienie Twojego marzenia! Pula konkursowa wynosi 15 tys. zł. Minimalna wartość projektu to 1000 zł, jednak możesz zgłosić ich więcej. Jeśli wygrasz zrealizujesz jeden z nich. Wnioski można składać od 23 kwietnia do 16 maja br. WyMODELować swoje marzenia mogą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum od 13. roku życia, szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci studiów dziennych (do 25 roku życia) zameldowani lub uczący się na terenie powiatu nowodworskiego. Regulamin i harmonogram konkursu można znaleźć na stronach internetowych organizatorów – www.modelgroup.com

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.