Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kryminalni zatrzymali 42-latka z mefedronem

Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego na Osiedlu Młodych zatrzymali 42- latka. Mężczyzna posiadał przy sobie mefedron. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

13 marca br. około godz. 13:00 nowodworscy kryminalni na ul. Wojska Polskiego zauważyli idącego w kierunku samochodu mężczynę. Jednak na widok mundurowych, 42- latek próbował uniknąć z nimi spotkania, zmieniając kierunek marszu i znacznie przyspieszając. Funkcjonariusze podjęli wobec niego legitymowanie.

Na początku mężczyzna próbował wmówić policjantom, że nie posiada przy sobie substancji zabronionych. Jednak po chwili sytuacja się zmieniła. Kryminalni ujawnili, że nowodworzanin nerwowo zaciska pięść swojej lewej dłoni, chcąć ukryć foliową torebkę. Znajdowały się w niej białe kryształki. Nie uszło to oczywiście uwadze funkcjonariuszy.

42- latek został zatrzymany przez policjantów i przewieziony do nowodworskiej komendy, a ujawnioną substancję zabezpieczono. Po badaniu narkotesterem okazało sie, że to mefedron.

Zgodnie z art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, nowodworzaninowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.