Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Ukradła perfumy za blisko 5 tysięcy złotych

Nowodworscy kryminalni zatrzymali w środę 27- latkę, która cztery razy odwiedziła drogerię na terenie miasta, wzięła z półek perfumy i wyszła nie płacąc za przywłaszczony chwilę wcześniej towar. Kobieta trafiła do nowodworskiej jednostki policji, gdzie została przesłuchana. Przyznała się do zarzucanego jej czynu. Mieszkance Modlina Twierdzy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 27- latce, którą 13 marca 2024 r. zatrzymali funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Kobieta pod koniec lutego br. czterokrotnie pojawiała się w jednym z nowodworskich sklepów z kosmetykami. Podczas takich wizyt brała z regałów markowe perfumy, a następnie wychodziła z nimi nie uiszczając opłaty za towar.

Amatorką luksusowych perfum, która notorycznie „zapominała” za asortyment zapłacić, zainteresowali się nowodworscy kryminalni. Funkcjonariusze szybko i sprawnie wytypowali kim jest kobieta. Okazało się, że to mieszkanka Modlina Twierdzy. Mundurowi w środę zatrzymali 27- latkę. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił jeszcze tego samego dnia na przedstawienie kobiecie zarzutów. Podejrzana przyznała się do przywłaszczenia perfum, których łączną wartość oszacowano na blisko 5.000 zł.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.