Łomianki: 35-latek naruszył mir domowy

Policjanci z Łomianek zatrzymali mieszkańca gminy. Mężczyzna wtargnął na posesję należącą do członka jego rodziny i nie chciał jej opuścić. Funkcjonariusze zatrzymali 35-latka. Mężczyzna wcześniej spożywał alkohol. Jak wyjaśnił funkcjonariuszom, na posesję przyszedł, aby jeszcze się go napić. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut naruszenia miru domowego. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do roku.

Około południa dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który wtargnął na posesję zgłaszającego i nie chciał jej opuścić. Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Następnie przeprowadzili rozmowę z uczestnikami zajścia. Okazało się, że posesja, na którą wtargnął mężczyzna, należy do jego członka rodziny.

Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca gminy. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. W rozmowie z funkcjonariuszami tłumacząc przyczynę swojego zachowania wyjaśnił, że przyszedł napić się alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut naruszenia miru domowego. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do roku. 35-latek przyznał się do popełnienie przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.