Nasielsk: Spotkanie w sprawie Nasielskiej Karty Seniora

W Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nasielsku odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące wprowadzenia Nasielskiej Karty Seniora.

Urząd Miejski w Nasielsku w trosce o dobro najstarszych mieszkańców gminy, podjął działania na rzecz wprowadzenia ww. karty w Nasielsku. W spotkaniu udział wzięli Burmistrz Nasielska – Pan Bogdan Ruszkowski, Pani Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej – Monika Nojbert, Kierownik Wydziału Administracji i Nadzoru – Pan Krzysztof Miller oraz Przedsiębiorcy z terenu gminy Nasielsk i przedstawiciele seniorów. Omówiono najważniejsze kwestie związane z wprowadzeniem karty oraz przedyskutowano sugestie zarówno Przedsiębiorców jak i seniorów.

Nasielska Karta Seniora będzie umożliwiała korzystanie ze zniżek w rozmaitych punktach, salonach na terenie gminy Nasielsk. Każdy mieszkaniec, który ukończył 60 lat będzie mógł wyrobić własną, imienną kartę wypełniając Formularz zgłoszeniowy. W dalszym ciągu zapraszamy do kontaktu Przedsiębiorców z gminy wyrażających chęć zostania Partnerem akcji. Trwają prace nad wdrożeniem karty, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji bądź dołączenia do grona Partnerów akcji zapraszamy do kontaktu tel. 23 69 33 055.

O postępach związanych z wprowadzeniem karty będziemy informować na bieżąco.

UM Nasielsk

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.