Łomianki: Nie żyje „Szymon z Łomianek”

47-letni Szymon K. ps. Szymon z Łomianek, dawny boss gangu żoliborskiego, zginął od dwóch strzałów w klatkę piersiową. Śledczy nie wykluczają na razie żadnego z wątków, ale najprawdopodobniej mężczyzna popełnił samobójstwo.

Do zdarzenia doszło 17 kwietnia o godzinie 13 w mieszkaniu 47-letniego Szymona K. na Śródmieściu. Mężczyzna dwukrotnie strzelił sobie w brzuch z legalnie posiadanej broni czarnoprochowej. Poszkodowanego zabrano do szpitala bielańskiego. Tam Szymon K. został zoperowany, jednak pomimo wysiłków lekarzy, zmarł około godziny 20.

Prokuratura zleciła sekcję. Śledczy będą chcieli ustalić czy mężczyzna przed śmiercią spożył alkohol lub środki psychoaktywne. Śmierć Szymona K. zaskoczyła policjantów i śledczych. Na mężczyznę wydały wyoki zarówno gang szkatuły, jak i mokotowski. Mężczyzna był bowiem „sześćdziesiątką”, czyli przestępcą, który współpracuje z organami ścigania w celu nadzwyczajnego złagodzenia kary (od art. 60 Kodeksu Karnego).

na podst. Warszawa w Pigułce

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.