Łomianki: Znalazł kartę kredytową, usłyszał 158 zarzutów

Kryminalni ze Starych Babic zatrzymali mieszkańca gminy Łomianki. Mężczyzna około pół roku temu znalazł w centrum handlowym kartę kredytową, a następnie robił wielokrotnie zakupy płacąc za nie znalezioną kartą. Łączny koszt zakupów wyniósł blisko 3,5 tysiąca złotych. 39-latek usłyszał 158 zarzutów, przyznał się do popełnienia przestępstw. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Podjęte przez starobabickich kryminalnych czynności operacyjne doprowadziły do 39-latka, który na terenie centrum handlowego w Łomiankach znalazł kartę kredytową i nie zwrócił jej właścicielowi. Mężczyzna robił wielokrotnie zakupy na terenie województw mazowieckiego i podlaskiego płacąc za nie znalezioną kartą. Łączny koszt zakupów wyniósł blisko 3,5 tys. złotych.

Policjanci zatrzymali 39-latka, który trzymał nienależącą do siebie kartę kredytową w portfelu, niczego się nie spodziewając. Mężczyzna usłyszał już zarzut przywłaszczenia karty kredytowej i zarzuty kradzieży z włamaniem. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Marta Dymek

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.