Lotnisko: Nowe trasy na wakacje

Linia lotnicza Ryanair poinformowała o rekordowej sprzedaży biletów na lato 2016. W rozkładzie letnim znalazły się również 4 nowe trasy z Nowego Dworu Mazowieckiego do Koloni, Göteborga, Malagi oraz na Korfu. Ryanair obsłuży w tym roku na nowodworskim lotnisku 3 miliony pasażerów i przyczyni się do utworzenia 2250 miejsc pracy*.

Siatka połączeń Ryanaira na lato 2016:

– 4 nowe trasy: Kolonia (1 dziennie), Göteborg (2 tygodniowo), Malaga (2 tygodniowo), Korfu (1 tygodniowo)
– 35 tras łącznie
– Zwiększona częstotliwość na 3 trasach: Dublin (1 dziennie), Londyn (4 dziennie), Manchester (3 tygodniowo)
– 3 mln klientów
– 2250* miejsc pracy

W Warszawie Juliusz Komorek, Członek Zarządu Ryanaira ds. Regulacyjnych i Prawnych powiedział:

Ryanair z przyjemnością informuje o rekordowej sprzedaży biletów na lato 2016. W naszym rozkładzie lotów z Warszawy Modlin znalazło się 35 kierunków, w tym 4 nowe do Kolonii, Göteborga, Malagi oraz na Korfu. W tym roku obsłużymy na lotnisku Warszawa Modlin 3 miliony klientów i przyczynimy się do utworzenia 2250 miejsc pracy.

Jako największa linia lotnicza w Polsce już nie możemy się doczekać dalszego rozwoju ruchu, siatki połączeń oraz przybywania miejsc pracy na lotnisku w Modlinie. Łączymy Warszawę z najważniejszymi centrami biznesowymi w Europie, rozszerzając jednocześnie największą sieć połączeń. Ryanair stanowi idealny wybór zarówno dla klientów biznesowych, jak i turystów.

Aby uczcić nasze rekordowe wyniki wprowadziliśmy do sprzedaży 100.000 biletów na całą siatkę połączeń w cenie od 9 zł na loty krajowe oraz od 39 zł na loty międzynarodowe. Bilety w tych niewiarygodnie niskich cenach dostępne są na www.ryanair.com tylko do piątku 5 lutego 2016 r. Aby nie przegapić okazji najlepiej wejść na naszą stronę internetową już dziś.

*- zakłada się 750 miejsc pracy w strefie około lotniskowej na milion pasażerów rocznie. 

3 thoughts on “Lotnisko: Nowe trasy na wakacje

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.