Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Lotnisko: Podejrzany bagaż w hali odlotów

W sobotę (19.09) chwilę przed godziną 9 rano, w hali odlotów lotniska Warszawa – Modlin, zauważono pozostawiony bez opieki bagaż. Mimo komunikatów wydawanych przez lotniskowy radiowęzeł, nie udało się odnaleźć właściciela bagażu. W takich sytuacjach wdraża się rygorystyczne środki w postaci wyznaczenia strefy bezpieczeństwa oraz ewakuacji pasażerów i personelu.

Na miejsce przyjechali pirotechnicy z placówki Straży Granicznej, znajdującej się przy lotnisku. Do zabezpieczenia w punkt koncentracji sił i środków wezwano straż pożarną, policję i pogotowie ratunkowe.

Z terminala ewakuowano 100 osób, które bezpiecznie oczekiwały na wyniki rozpoznania minersko pirotechnicznego. Po około 30 minutach akcja została zakończona i wznowiono normalny ruch na lotnisku.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.