Mazewo Dworskie: Zderzenie dwóch pojazdów.

W niedzielę (7.02) chwilę po godzinie 6 na drodze 632 z Nasielska do Nowego Miasta w miejscowości Mazewo Dworskie gm. Nasielsk doszło do zderzenia dwóch samochodów. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

Po przybyciu na miejsce zastępu straży pożarnej, zastano zespół ratownictwa medycznego. W karetce przebywał kierujący samochodem marki fiat cinquecento 22-letni mieszkaniec powiatu płońskiego. Fiat po zderzeniu wpadł do rowu i dachował.  Strażacy wyciągnęli pojazd z rowu i postawili na koła. Lekarz zadecydował o przewiezieniu pacjenta do szpitala.

Natomiast kierujący volkswagenem zjechał na lewą stronę przejeżdżając przez rów i zatrzymał się w polu, po czy wysiadł z pojazdu i oddalił się z miejsca wypadku.

 – Aktualnie policjanci wstępnie ustalili podejrzanego o kierowanie pasatem i dążą do jego zatrzymania i wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia drogowego – informuje asp. Szymon Koźniewski z nowodworskiej policji.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.