Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Modlin Twierdza: Oszustka podszywa się pod Filipka Ulańskiego

Nieznana kobieta na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego zbiera po domach ofiary na pomoc Filipkowi Ulańskiemu, którym opiekuje się Komitet Społeczny na Rzecz Pozyskiwania Środków Pieniężnych dla Małoletnich Nieuleczalnie Chorych Dzieci z Miasta Nowy Dwór Mazowiecki. 

Informacją o podejrzanej kobiecie podzielili się z nami zaniepokojeni czytelnicy, dzwoniąc na nasz redakcyjny numer 22 713-02-12.

 Ta kobieta nie ma z nami nic wspólnego. To zwykła oszustka, proszę nie przekazywać żadnych pieniędzy osobie, która zapuka do drzwi – mówi Małgorzata Wójcik, sekretarz komitetu.

Przypominamy raz jeszcze – żadna z osób, nie jest upoważniona do zbierania pieniędzy chodząc po domach. Osoby zainteresowane pomocą, mogą wpłacać datki na specjalny numer konta 19 8009 1062 0014 0520 5007 0001

Zarabiają na ludzkim nieszczęściu

Przykre jest to, że nieznane osoby próbują na dziecka krzywdzie i nieszczęściu zarabiać w sposób nieuczciwy i nieetyczny. Dziecko, które zostało doświadczone przez los od najmłodszych lat, oszuści dalej próbują wykorzystywać dla swoich prywatnych potrzeb.

Babcia w szpitalu 

Całą sytuacją przejęta jest babcia Filipka, która dostała ataku astmy i została odwieziona do szpitala w Warszawie przy ulicy Szaserów, w którym nadal przebywa. Atak astmy spowodował migotanie przedsionków i konieczna jest obserwacja kardiologiczna.

Filipkiem i jego bratem zajmuje się najbliższa rodzina.

MK
Foto: Zuzanna Rusin

One thought on “Modlin Twierdza: Oszustka podszywa się pod Filipka Ulańskiego

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.