Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Miał narkotyki i proponował policjantom łapówkę

Policjanci z Posterunku Policji w Modlinie zatrzymali 20- latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna aby uniknąć odpowiedzialności karnej próbował wręczyć policjantom łapówkę. Został aresztowany. Grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu funkcjonariusze z Posterunku Policji w Modlinie pełnili służbę na terenie Twierdzy. Około godz. 20:00 na ul. Ledóchowskiego podjęli interwencję wobec mężczyzny, który na widok radiowozu zaczął nerwowo się zachowywać. Ewidentnie próbował uniknąć spotkania z policjantami. Podczas czynności mundurowi ujawnili, że 20- latek posiada przy sobie narkotyki. W kieszeni spodni nowodworzanin ukrył torebkę foliową, a w niej susz roślinny. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że była to marihuana. Ujawnioną substancję zabezpieczono.

Mężczyzna próbował jeszcze uniknąć odpowiedzialności karnej i zatrzymania. W pewnym momencie wyjął z portfela banknoty i chciał je wręczyć policjantom, mówiąc do nich „dogadajmy się jakoś”. Mundurowi poinformowali mężczyznę, że w tym momencie popełnia kolejne przestępstwo. 20- latek został zatrzymany i przewieziony do nowodworskiej komendy. Zebrany przez policjantów Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego materiał dowodowy, pozwolił na przedstwienie nowodworzaninowi dwóch zarzutów karnych.

Przypominamy, że posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych jest przestępstwem, zagrożonym karą do 3 lat pozbawienia wolności, a za wręczenie korzyści majątkowej osobie pełniącej funkcję publiczną grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Śledztwo w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.