Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Mieszkanka powiatu nowodworskiego okradziona na płońskim targowisku

W niedzielę (12.11) do Komendy Powiatowej Policji w Płońsku, zgłosiła się mieszkanka powiatu nowodworskiego. Kobieta poinformowała, że została okradziona podczas zakupów na płońskim targowisku. Tego dnia policjanci otrzymali jeszcze dwa inne zgłoszenia. 

Kradzieże kieszonkowe są specyficznym rodzajem przestępczości, bardzo trudnym do zauważenia przez osoby postronne. Złodzieje zazwyczaj działają w grupach i wykorzystują tłok w sklepach, na targowiskach, centrach handlowych, przystankach autobusowych oraz dworcach kolejowych. Ofiarami kradzieży stać się mogą zarówno mężczyźni, trzymający portfele w tylnej kieszeni spodni, jak i kobiety, które trzymają pieniądze w przewieszonych przez ramię torebkach. Osoba pokrzywdzona bardzo często dopiero po pewnym czasie zauważa, że została okradziona.

W niedziele do płońskich policjantów zgłosiły się trzy kobiety, które w czasie robienia zakupów na targowisku miejskim straciły swoje portfele z pieniędzmi i dokumentami. Sprawcy wykorzystali nieuwagę 75-letniej mieszkanki pow. płońskiego oraz 50-latki z pow. nowodworskiego i ukradli portfele bezpośrednio z damskich torebek noszonych przez kobiety na ramieniu lub w ręku. 30-latka z pow. żuromińskiego, która również została okradziona przez kieszonkowców, portfel trzymała w plecaku.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.