Przyjechał pijany i zaczął się awanturować

32- latek z gminy Zakroczym wsiadł pijany za kierownicę i pojechał do znajomego. Na posesji zaczął się awanturować i był agresywny. Został zatrzymany przez policjantów z modlińskiego posterunku. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w wydychanym powietrzu miał 1,8 promila alkoholu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi z Posterunku Policji w Modlinie zostali zadysponowani na interwencję do gminy Zakroczym. Na jednej z posesji zastali agresywnego mężczyznę oraz zgłaszającego. Okazało się, że 32- latek z gminy Zakroczym wsiadł pijany za kierownicę audi i pojechał do swojego znajomego, z którym zaczął się awanturować.

Policjanci zbadali stan trzeźwości 32- latka. Okazało się, że wydychanym powietrzu mężczyzna ma 1,8 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy, a on sam noc spędził w policyjnej celi.

Po wytrzeźwieniu nowodworscy śledczy przedstawili mu zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego, znajdując się w stanie nietrzeźwości.

Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi do 2 lat pozbawiena wolności.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.