Modlin Stary: Policjanci rozbili grupę włamywaczy

Policjanci z nowodworskiej komendy zatrzymali sześciu mężczyzn w wieku od 18 do 28 lat, którzy podejrzani są o liczne kradzieże z włamaniem na terenie Modlina Górki. W trakcie czynności funkcjonariusze odzyskali również część przedmiotów pochodzących z kradzieży. Mężczyźni prawdopodobnie usłyszą zarzuty za kradzieże z włamaniem. Może im grozić kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy.

W ostatnim czasie na terenie osiedla „Modlin Górka” dochodziło do licznych kradzieży z włamaniem. W toku podjętych działań policjantów, głównie wydziału kryminalnego, ustalono i zatrzymano grupę 6 mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tymi zdarzeniami.

W trakcie czynności dochodzeniowo-śledczych funkcjonariusze odzyskali również część rzeczy, które pochodzą z kradzieży. Głównie jest to sprzęt elektroniczny o wartości około 4000 zł. Według ustaleń mundurowych, grupa mogła dokonać 5 włamań m. in. do jednego z lokali gastronomicznych, jak i również do kontenera budowlanego. Nie jest wykluczone, że na koncie zatrzymanych są jeszcze inne przestępstwa. Sprawa ma charakter rozwojowy.

KPP Nowy Dwór Maz.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.