Wywiad z radną Krystyną Nasiadką

Przed referendum lokalnym, które już w najbliższą niedzielę rozmawiamy z radną Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim, Krystyną Nasiadką.

Nawołuje Pani do tego aby nie iść na niedzielne referendum. Dlaczego?
 – Dlatego, że uważam, iż nie ma potrzeby aby zmienić burmistrza. Ludzie którzy robią cały ten zamęt z referendum to nie daj Boże aby weszli i zarządzali naszym miastem. Piszą takie bzdury, że miasto jest tak strasznie zadłużone. Jeśli tak jest źle, to czemu się tak pchają do tego? Za własne pieniądze to odbudują wszystko? Nie dajmy się zwariować. Będą wybory za 2,5 roku i niech startują. W poprzednich startowali, nie dostali się i czego teraz szukają?

Głównym powodem referendum jest temat spalarni śmieci. Inwestor domaga się 13,5 miliona odszkodowania.
 – Ale miasto nie ma z tym problemu. Żadnej spalarni śmieci nie będzie. Nie będę się wypowiadać na temat pozwu. Prawda zawsze leży po środku, a ja nie wierzę w to co grupa referendalna pisze po forach.

Czyli nie pójdzie Pani na referendum?
 – Oczywiście, że nie. Namawiam innych aby nie poszli. Rozmawiamy w rodzinach, wśród znajomych i nie zdarzyło się aby ktoś powiedział, że pójdzie na referendum.

Ale przecież jest demokracja. Każdy ma prawo wyboru a WND namawia aby nie iść na referendum, które jest właśnie jednym z narzędzi demokracji.
 – Ludzie którzy popierają Pana burmistrza, mają związane ręce. Nie mamy gdzie wywiesić ulotek, wszystkie słupy zabrane. Ludzie nie mogą powiesić zwykłych ogłoszeń bo zaraz inicjatorzy zgłaszają to na policję. Im jest wszystko wolno a burmistrz nic nie może. Wysyłają gazetki, ulotki, wszystko to jest anonimowe i kłamliwe. Ja się pytam jakim prawem? Wstydzą się podać swoich nazwisk? Wiadomo są rzeczy w mieście do poprawy, ale czego się boją pisząc anonimowo? Ludzie nie wiedzą, kto siedzi w tej grupie. Żyję w tym mieście i znam tych ludzi. Niektórzy dostali się do rady po to tylko aby krytykować. Ja osobiście współczuje Panu Jakubowskiemu, bo chyba ma za dużo pieniędzy i nie wie co z nimi zrobić. Nie widzę tego Pana na żadnym stanowisku. Pan Dudek wychował się przy burmistrzu, był jego przyjacielem. Pracuje w banku, ma bardzo wysoką pensję i co może chce się zamienić i przyjść rządzić do tego zniszczonego jak to mówią miasta?

Dziękuję za rozmowę. 

Rozmawiał Marek Karpowicz

5 thoughts on “Wywiad z radną Krystyną Nasiadką

 1. Nikt nie wygaduje większych głupot od tej pani, uczepiła się pazurami koryta i boi się, że ktoś ja od niego oderwie. Chciała nawet listy osób, które podpisały się pod referendum a to jest złamaniem prawa. I tacy właśnie ludzie są wybierani do rządzenia w naszym mieście, należy to kolesiostwo przerwać jak najszybciej.

 2. Straszne – burmistrz nie może prowadzić kampanii referendalnej bo są zajęte słupy ogłoszeniowe… to już 15 lat rządzenia nie jest najlepszym świadectwem jego pracy? Jeśli świadectwo byłoby z czerwonym paskiem, to burmistrz mógłby być spokojny o wynik… a tak – strach w oczach.

 3. do „przedmówców”,
  – oczywiście anonimowo można opluć każdego
  – myślę że nie mamy do czynienia z kilkoma „przedmówcami” a jednym frustratem ( ten sam dzień wypowiedzi)
  – znam założycieli strony „podziękuj Jackowi” – najpierw im bym podziękował, zresztą to słychać po wypowiedziach, zawziętości i tchórzostwie(jeszcze nigdy nie przedstawili się na forum) z jaką każdego wypowiadającego się z Kowalskim atakują – każdy może mieć własne zdanie, niekoniecznie zgodne z waszymi poglądami 🙂 jesteśmy wolnymi ludźmi 😉
  – wybór między Wami a Kowalskim, ŻADEN „zamienił stryjek siekierkę na kijek”

 4. Pani radna a właściwie bezradna z WND. Panu Dudkowi , Jakubowskiemu tak naprawdę nie żal pieniędzy na ratowanie ginącego miasta. Są to mądrzy w przeciwieństwie do Pani , wykształceni ludzie , którzy będąc młodymi osiągnęli sukces . A Pani co ? Za wysługiwanie się burmistrzowi została bezradną w radzie kłamców i niedouczonych radnych z WND. Dla miasta byłoby lepiej gdyby Pani dalej lepiła pierogi a nie udawała polityka. Pani nie ma zielonego pojęcia o demokracji no bo skąd , guru WND opiera się tylko na łamaniu tych zasad a Pani jest zdyscyplinowanym uczniem .Powodzenia w dalszym zakłamywaniu mieszkańców.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.