Modlin Stary: Wypadek na skrzyżowaniu Żródlanej ze Środkową

W sobotę (28.11) operator monitoringu miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim zauważył że na terenie Modlina Starego doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W pobliżu znajdował się patrol Straży Miejskiej, który natychmiast został skierowany na miejsce zdarzenia.

Strażnicy po przybyciu na miejsce, zabezpieczyli teren zdarzenia i wezwali wszystkie potrzebne na miejscu służby. Po przybyciu straży pożarnej, odłączono akumulatory w pojazdach oraz usunięto wyciek płynów eksploatacyjnych.

We wstępnych ustaleń wynika że kierujący porshe mieszkaniec Warszawy (60l.) nie ustąpił pierwszeństwa jadąc ulicą Środkową i zderzył się z prawidłowo jadącym audi, którym kierował mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego (20l.) – mówi naszej redakcji asp. Szymon Koźniewski z KPP Nowy Dwór Maz.

 

W wyniku zderzenia, dwie osoby zostały odwiezione do szpitala (80l. i 83l.). Obaj kierujący byli trzeźwi ale nowodworzanin poruszał się bez uprawnień do kierowania pojazdem, za co na miejscu nałożono na niego mandat karny.

Policjanci z nowodworskiej drogówki będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia.

Udział w akcji:
01-102 – Straż Miejska Nowy Dwór Mazowiecki
531M21 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
02-81 – Zespół  Ratownictwa Medycznego Nowy Dwór Maz
02-87 – Zespół  Ratownictwa Medycznego Zakroczym
WRD KPP Nowy Dwór Maz

DSC_0262

 

 

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.