Modlin Twierdza: Kto rozpoznaje sprawcę rozboju?

Policjanci opracowali portret pamięciowy jednego ze sprawców rozboju, do którego doszło w dniu 6 stycznia br. w mieszkaniu przy ul. Obrońców Modlina 385 w Modlinie Twierdzy. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu, kim jest ten mężczyzna, proszone są o kontakt z Policją.

Około godz. 10:30 do mieszkania w bloku przy ul. Obrońców Modlina 385 zapukał mężczyzna, podający się za pracownika wodociągów. Kobiecie, która otworzyła drzwi, powiedział, że musi sprawdzić rury, gdyż prawdopodobnie przeciekają. Kobieta wpuściła nieznajomego do środka i zaprowadziła do łazienki. W tym czasie do mieszkania weszło jeszcze dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy wspólnie zaatakowali kobietę. Przy użyciu siły fizycznej doprowadzili ją do stanu bezbronności, po czym skrępowali ręce i nogi, a taśmą samoprzylepną owinęli głowę. Z mieszkania zabrali portfel z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi w kwocie 100 zł. oraz aparat fotograficzny marki NIKON o wartości 2500 zł. Następnie opuścili mieszkanie, pozostawiając skrępowaną kobietę.

Rysopis sprawcy: wiek około 45 lat, wzrost ok. 180 cm, krępej budowy ciała, włosy krótkie, brązowe. W chwili zdarzenia sprawca ubrany był w pomarańczowe spodnie typu ogrodniczki.

Apelujemy do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na portrecie pamięciowym lub posiadają informacje pozwalające na ustalenie sprawców zdarzenia, o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim nr tel. 0-22-775-22-01 lub 997.

6-120515

One thought on “Modlin Twierdza: Kto rozpoznaje sprawcę rozboju?

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.