Modlin Twierdza: Mieszkańcy zaalarmowali a policjanci zatrzymali

Kilka dni temu policjanci wydziału prewencji w Nowym Dworze Mazowieckim zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie mefedron. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Policjanci zespołu do spraw nieletnich i patologii z nowodworskiej komendy policji, na podstawie informacji z Krajowej Mapy Zagrożeń i Bezpieczeństwa udali się w rejon, gdzie według zgłoszenia gromadzą się osoby zażywające środki odurzające. We wskazanym miejscu zauważyli zaparkowany pojazd. Podjęli więc interwencję wobec dwóch siedzących w mitsubishi mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego. Na widok policjantów 19-latek siedzący na fotelu pasażera pospiesznie zaczął coś chować za pasek spodni. Mundurowi przystąpili do czynności służbowych wobec 21-latka i 19-latka z Modlina Twierdzy.

Pasażer pojazdu podczas interwencji stał się nerwowy i chciał jak najszybciej się oddalić.

Niebawem okazało się, że młodszy z mężczyzn próbował ukryć przed funkcjonariuszami torebkę foliową z zapięciem strunowym, z zawartością białego kryształu. Badanie testerem narkotykowym wskazało, że substancja, którą przy sobie posiadał to mefedron. 19- latek został przez policjantów zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.